Складить речення з словами : вершина знань рій думок холодний погляд ніс літа?

Складить речення з словами : вершина знань рій думок холодний погляд ніс літа??а
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Книга - це вершина знань усього людства. 2. Коли ти спілкуєшся з іншим на цікаву тему, то в голові панує рій думок. 3. Вона глянула на нього так, наче вже не любила: то був чужий холодний погляд. 4. Дзьоб птахи тукана нагадує мені ніс літака. Сподіваюсь, що допомогла))