Складіть речення за схемами 1. [ ], [ ], (що...). 2. [ ]; [ ], (який...). 3. [ ], [ ] і [ ], (що...). 4.[ ],

Складіть речення за схемами 1. [ ], [ ], (що...). 2. [ ]; [ ], (який...). 3. [ ], [ ] і [ ], (що...). 4.[ ],[ ], але [ ]. 5.{Якщо...], [то]; (якщо...), [то].
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Сонце зайшло, зійшов місяць, що блукав десь далеко. 2. Йшов невеликий дощ;хлопці біля річки вздріли їжака, який сидів під лопухом і  дрижав. 3.Нарешті прийшла весна, на березі річки вже бавляться діти і пташки співають веселих пісень. 4. Якщо вивчиш напам'ять поезію, то отримаєш гарний бал; якщо допоможеш літній людині, то виростеш  Людиною.