Складіть речення із поданими словосполученнями. В яких документах їх можна використати? Відповідно до постанови Міністерства освіти та науки, відчуваючи гостру потребу, нагадуємо Вам, комісія для складання резолюції, після за...

Складіть речення із поданими словосполученнями. В яких документах їх можна використати? Відповідно до постанови Міністерства освіти та науки, відчуваючи гостру потребу, нагадуємо Вам, комісія для складання резолюції, після закінчення строку повноважень, з багатьох причин, наказ по університету, як виняток.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відповідно до постанови Міністерства освіти України «Про заходи по покращенню наукової роботи студентів як невід’ємної складової частини освітньої діяльності, поліпшенню роботи з талановитою науковою молоддю» створена Рада Молодих Вчених  національного університету. Столиця, яка прагне бути європейською, нині відчуває гостру потребу в новому громадському транспорті.   Нагадуємо Вам, що термін подання звітів минув.  Він був обраний до комісії для складання резолюції та делегатом на Всеукраїнський з'їзд. Депутат після закінчення строку повноважень може бути притягнутий до кримінальної або адміністративної відповідальності .  Нинішній час з багатьох причин сприятливий для переосмислення ситуацій. За результатами рішення видається відповідний наказ по університету. Як виняток, з принципу рівності громадян перед судом і законом можна розглядатитправила про недоторканість.