Складіть речення характерні для офіційно-ділового стилю з такими словами Галузь - сфера - ділянка - царина - область.дилема - проблема - завдання.

Складіть речення характерні для офіційно-ділового стилю з такими словами  Галузь - сфера - ділянка - царина - область. дилема - проблема - завдання.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сільськогосподарська галузь вважається однією з найважливіших  . Особливу увагу необхідно приділити банківській сфері. Земельні ділянки будуть надаватися у довготривалу оренду. Цей вчений вважається великим спеціалістом у царині біології. Одеська область є найбільшою в Україні. Під час дискусії виникла дилема. Однією з найважливіших проблем сьогодення є інфляція. Завдання влади - стабілізувати економіку країни.