Складіть речення з поданими висловами: 1)Весела, як весна; 2)Вільний, як птах; 3)Гнучка, як лозина; 4)Гордий, як павич; 5)Далекий, як зірка; 6)Дрібний, як мак; 7)Легкий, як пух; 8)Моторний, як дзиґа; 9)Рівний, як струна; 10)Сві...

Складіть речення з поданими висловами: 1)Весела, як весна; 2)Вільний, як птах; 3)Гнучка, як лозина; 4)Гордий, як павич; 5)Далекий, як зірка; 6)Дрібний, як мак; 7)Легкий, як пух; 8)Моторний, як дзиґа; 9)Рівний, як струна; 10)Свіжа, як квітка вранці; 11)Твердий, як граніт; 12)Щедра, як земля.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моя сім'я весела, як весна коли я їх смішу Мій старший брат, вільний як птах тому що він не замужній Я гнучка, як лозина на тренуванні Олександр гордий, як павич  - - Виявляється, мій собака легкий,. як пух. Мій однокласник став моторний, як дзика коли я його позваля на вулицю. - - - Моя мама завжди щедра, як земля