Складіть речення за схемами: 1) [ ], i [ ], i [ ]. 2) [ ], i [ ], проте [ ]. 3) [ ], a [ ], i [ ]. 4) [ ] i [ ]. 5) [ ]; i [ ]. 6) [ ], - i [ ].

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Мама ,і тато , і я поїдемо до бабусі. 2 Олена , і Марійка пішли на гірку , проте Даринка не захотіла. 3 Ігор ходить в музичну школу, а Максим і Андрій в художню . 4 Бабуся і дідусь живуть в селі . 5 Петро сказав , що не піде ; і Андрій теж. 6 Тарас не розуміє математики - і тому написав самостійну на погану оцінку.