Складіть речення зі словом земля яке вживається в таких значеннях : планета, берег і город

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Земля входить до складу Сонячної системи. 2) Земля справа по курсу! - вигукнув матрос, звертаючись до капітана. 3) Все життя ми вирощували хліб, працювали в землі, та це не робить нас нижчими за науковців, - відповіла мати на запитання сина, чи є вищою робота з наукою, ніж фізична праця.