Складіть реченя з словами правдивий, лагідний, культурний, коричневий, безмежний!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правдиве слово. Лагідний дотик. Культурна людина. Коричневий гребінець. Безмежний океан.
Гость
Мій дідусь  дуже чесний і правдивий. Лагідний дотик маминої руки-зігріває душу... Олександр культурний учень в класі... Коричневий жакет дуже личить мамі... Безмежний горизонт з*єднав землю з небом..