Складіть рівняння реакцій: а) гідроліз  крохмалю: б) взаємодії оцтової кислоти з метанолом:  ///////////////////////////////////    Составьте уравнения реакций:а) гидролиз крахмала:б) взаимодействия уксусной кислоты с метанолом:

Складіть рівняння реакцій: а) гідроліз  крохмалю: б) взаємодії оцтової кислоти з метанолом:  ///////////////////////////////////    Составьте уравнения реакций: а) гидролиз крахмала: б) взаимодействия уксусной кислоты с метанолом:
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
a)(С6H1005)n+H20----nC6H1206 б) CH3OH+CO-----CH3COOH