Складіть рівняння реакцій, коефіціенти підберіть методом електричного балансу :     HNO3 больше

Складіть рівняння реакцій, коефіціенти підберіть методом електричного балансу :      HNO3 >
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
+1+5-2   t°  +4-2        0          +1-2 4HNO3 → 4NO2↑ + O2↑ + 2H2O                                       +5             +4 окислитель         |       N + 1e → N      |    | 4 | восстановление                                |    -2                       0 | 4 |    | восстановитель | 2*O - 2*2e → 2*O |    | 1 | окисление