Складіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення: С-СН4-СН3СІ-С2Н6-С2Н5СІ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
C + 2H₂ --------Ni, t------> CH₄ CH₄ + Cl₂ --------hv-------> CH₃Cl CH₃Cl + CH₄ ---------hv--------> C₂H₆ + HCl C₂H₆ + Cl₂ ----------hv---------> C₂H₅Cl + HCl hv - сильне освітлення (сполуки хлору розпадаються на радикали)