Складіть розповідь 6 речень з висловом "І море починається з краплі".Будь ласка)))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Колись люди навіть не здогадуввлись які можливості будуть у нас. Ми літаємо в космос, перепливаєм весь світ, літаєм на літаках, і спілкуємось через інтернет. Це фантастика! Але яу річка починається з струмка, як море почитається з краплі, так і всього цього ми почучуть добивались та самі не зрозуміли, як за 20 років спрогресували більше, ніж люди колись за сотні років.В теперішньому світі ти можеш все, що захочеш. Цінуй це!