Складіть схеми до поданих речень . 1)Я знову хочу все загадати, Там вигін бачу крізь роки : Сосна старенька наче мати, І ми під нею ,мов грибки . 2)Забриніли бруньки на вишнях , заяснішали дальні далі, І в гаю крізь траву торі...

Складіть схеми до поданих речень . 1)Я знову хочу все загадати, Там вигін бачу крізь роки : Сосна старенька наче мати, І ми під нею ,мов грибки . 2)Забриніли бруньки на вишнях , заяснішали дальні далі, І в гаю крізь траву торішню Спалахнули свічки конвалій.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)[ - =],(=):[- =],[-] 2)[= -],[= -],[= -] наверное так