Складіть текст-опис на тему "Хмарка", використовуваючи дієслова: пливе, закриває, укриває, розплакалася, згадала, знайщли, зажурилася, люблю, сміятиметься, лінувався.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
по синьому небу пливе маленька хмарка.вона укрила сонце.розплакалася хмарка,и на землы пышов дощ.згадала що все гаразд дощ пройде.и так далие я на танцы