Складіть твір-опис Богданівські яблука Катирина Білокур ( в художньому стилі).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Переді мною зображення картини відомої української художниці -- Катерини Білокур "Богданівські яблука". Одразу ця картина надихає на мрійництво, чомусь, мені вона нагадує дитинство. А й справді! Як солодко, коли тебе пригощають такими соковитими яблуками, які ніби заграють до тебе. Вони унікальні, бо мають червоні цяточки. На картині яблука зображені на ковдрі, а навколо квітнуть дерева та пташки. Весна! Світ оживає, він благоденствує та пахне, як соковиті богданівські яблука.Життя і творчість Катерини Білокур є складовою частиною мистецтва України. Художня спадщина відомої народної майстрині вирізняється самобутністю і неповторністю. Вона вражає своєю органічністю поєднання професійного і народного. Рідкісний талант Катерини Білокур проявився у декоративному розписі. Унікальне за своїми художніми якостями відтворення форм живої природи становить гордість національної культури України і прикрашає зали багатьох музеїв світу.