Складіть віршовані рядки про весну й зиму,скориставшись поданими римами:вода-молода,сніжиночки-пушиночки,зводи-сюди

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Летять-летять сніжиночки, Та он вони, пушиночки. А он водиця, Як тая молодиця. Замерзла ріка, Ось тобі і картиночка. Зойкають бурульки, З приходом весни. Юначе, зводи  Свою дівчиноньку сюди.