Складіть за схемами питальні речення.I___ ____ _____?I___ _____ ______ _____?I___ _____ _____ ________?Метелик жив на озері.Метелик звернувся до хмар.Він гостював у хмаринок.

Складіть за схемами питальні речення. I___ ____ _____? I___ _____ ______ _____? I___ _____ _____ ________? Метелик жив на озері. Метелик звернувся до хмар. Він гостював у хмаринок.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Де жив метелик ? До кого звернувся метелик ?  У кого гостював Метелик