Складить загадки по 2 на теми Перо Мяч Хата Галява Каминь Зализо На УКРАИНСКОМ ПППЛЛЛЛИИИЗЗЗ ДАМ 15 БАЛОВВВВВ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Підняти можна, а через хату не можна перевернути.(Перо)    2  Зловлю гусака  пущу його в воду Буду водити Він буде говорить(Перо) 3 Зроблений з гуми Купили в магазині Скаче дзвінко В руках дитини(Мячик) 4 Гумове пузо Пузо кавуна Бють його не плаче Цілісенький день він скаче( Мячик) 5 У ньому живе моя рідня,  Мені без нього не жити ні дня.  У нього прагну завжди і всюди,  До нього дорогу не забуду.  Я без нього дихаю з працею,  Мій дах, рідний, теплий...(Будинок)  6  Він стоїть, простий і строгий,  У однотонному піджаку,  У нього багато кишень,  Проводи в його руці,  І очі його, як блюдця,  То погасне, то блимають.  І дотягнутися до неба  Він намагається руками...(Будинок)7 В лісі є і таке місце,  Де погуляти зовсім не тісно. Там сонечко завжди гостює, А тінь буває – іноді. Сама вона з усіх боків Оточена деревами. поляна  8 Що росте без кореня? (Камінь)  9. Що закопане? камінь 10.У шахтах, кар’єрах її добувають.З неї у печах чавун виплавляють.З неї ллють сталь,Роблять речі сталеві,Ну, а основа речей металевих —Буро-червона, важка і тверда —Це залізняк, чи... (залізна руда). 11. Живе під землей( або в шахтах) залізна руда.Думаю сподобається)