Складіть жартівливий діалог про необхідність дотримання здорового способу життя.Використайте незакінчені речення.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Катерино, ти не ніколи не думала, що тобі треба трошки схуднути?  - Авжеж, тільки учора думала...Але...  - Але що?  - Не розумію, як... І що треба робити...  - Звісно ж, треба менш їсти!  - Але ж хочеться... - Тоді займайся спортом!  - Гаразд я ще подумаю