СКЛАДІТЬ РІЗНІ ЛАНЦЮГИ ЖИВЛЕННЯ СКОРИСТАВШИСЬ ПЕРЕЛІКОМ ОРГАНІЗМІВ: ВЕДМІДЬ БІЛКА МИША ТРАВА СОВА ЗАЕЦЬ ЖУК ЛІЩИНА ГОРОБИНА СОЛОВЕЙ ЛИСИЦЯ ГУСЕНИЦЯ ЇЖАК ЧЕРВЬ'ЯК

Гость
  гусениця-соловей-лисиця миша-сова-лисиця миша-їжак-лисиця ліщина-білка-лисиця-ведмідь жук-соловей-лисиця