Складний план до любого твору до 12 пунктів.Будь ласка,терміново!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
План до твору Емми Андієвської "Говорюща риба" 1. Мовчазні риби 2. Говорюща риба 3. Вигнання з батьківського дому 4. Немає друзів 5. Порушення океанного спокою 6. Вигнання з океану 7. Які цікаві ці рибалки 8. Друг - рибалка 9. Товаришування 10. Запрошення у гості 11. Сім'я рибалки 12. Жінка зробила з риби страву