СКЛАДНИМ РЕЧЕНЯМ Є А)Дзвенить у зорях небо чисте,палаєсинім льодом шлях Б)В річках тепло ламає кригу та підтопляє береги . В)Молоденькі гіллясті берізки ,може, тільки вночі покрились листям. Г)Мати перша навчила мене любити ро...

СКЛАДНИМ РЕЧЕНЯМ Є А)Дзвенить у зорях небо чисте,палаєсинім льодом шлях Б)В річках тепло ламає кригу та підтопляє береги . В)Молоденькі гіллясті берізки ,може, тільки вночі покрились листям. Г)Мати перша навчила мене любити роси,любисток,мяту і калину .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А)дзвенить у зорях небо чисте,палаєсинім льодом шлях