Складносурядне речення (4 речення з тире, 4 речення з комою, 4 речення без коми,1 речення з крапки з комою).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Він пішов додому – вона побігла до дівчат на колодки.                       Несподіваний ривок — і ми відриваємося від землі . Випав сніг – і забіліли сліди. Дмухнув вітер понад ставом — і сліду не стало. Довкола будиночків цвів бузок, і на білі стіни падала прозора тінь від листя. Чарівне море, та наймиліша серцю таки земля. Не то осінні води шуміли, збігаючи в Дунай, не то вітер бився в заломах провалля.  Нове століття вже на видноколі, і час новітню створює красу. Лише гул од копит степом котився та хліба шелестіли. На річці бухикнуло весло та злякано пискнув кулик. В одну мить розсунувся простір і стали ближчими зорі. Котра зараз година і коли вже прибуде потяг? Все зраділо, стрічаючи день; і день зрадів, розцвітаючи, ясний, теплий,погожий.