Склады и запиши текст-миркування "чому треба бути уважным на уроци?" (5-7 речень).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 У школі вчителі завжди навчають нас новому. Тому дуже важливо слухати і розуміти вчителеві слова. Якщо не слухати пояснення домашнього завдання то самим його потім не зробиш. Вчителі полегшують нам знання з книг ,через що нам стає набагато легше вчитись. Отже, якщо нічого не слухати , можна пропустити щось дуже важливе.
Гость
Томущо можеш не почути вчителя.Будуть одні двійки.Зауважень багато.Поаедінка погана.Відповіді неправильні задачі.