Складзице и запишыце дыялог на самастойна абраную тэму, ужываючы у роли сказау сл?

Складзице и запишыце дыялог на самастойна абраную тэму, ужываючы у роли сказау сл??вы: так, не, канечне, магчыма, видаць, верагодна, выбачайце, даруйце
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Добры дзенью-Добры дзень - Гэта школа танцау?- Так.- Сёння вы працуеце?- Не.- А заутра ?- Канечне.- Я магу записацца да вас?- Магчыма.- Кали мне прыходзиць?- Можыце заутра?- Верагодна да.- Дзякуйце.- Да пабачэння.- Да пабачэння.