Складзице са слоу сказы.Запишице их.Пастауце патребныя знаки прыпынкау памиж аднародными члеами сказа 1)У,зайдзице,летнюю, агарод, вы, пару,сад,. 2)На,морквы,паглядзице,буракоу,густыя,листы,зялёныя. 3)Зусим,прапалоли,нядауна ак...

Складзице са слоу сказы.Запишице их.Пастауце патребныя знаки прыпынкау памиж аднародными члеами сказа 1)У,зайдзице,летнюю, агарод, вы, пару,сад,. 2)На,морквы,паглядзице,буракоу,густыя,листы,зялёныя. 3)Зусим,прапалоли,нядауна акучыли их 4, цяпер, вырасла, пустазелле ,на, зашумела, градках, зноу. 5) Трэба, раслины,хутчэй, прапалоць,ад, вызвалиць,пустазелля.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У летнюю пару зайдзице вы у сад, агарод. Паглядзице на густыя, зяленые листы морквы. буракоу. Зусим нядауна прапалоли, акучыли их. Цяпер на градках зноу вырасла, зашумела пустазелле. Трэба хутчэй раслины прапалоть, вызвалить ад пустазелля.