Скласи багато ризних словосполучень зи словом праворуч i каникули.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Канікули: Літні канікули. Довгоочікувані канікули. Веселі канікули. Щасливі канікули. У них канікули. Прийшли канікули. Чекають на канікули. Праворуч: Переходити праворуч. Дивитися праворуч. Йдемо праворуч. Праворуч від будинку. Праворуч дороги. Праворуч  біля натовпу.