Скласти 2 складних речення:розібрати морфологічно і синтаксично(ребят кто знает помогите пожалуйста я в этом плаваю сильно)

Скласти 2 складних речення:розібрати морфологічно і синтаксично (ребят кто знает помогите пожалуйста я в этом плаваю сильно)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Запахла осінь в'ялим тютюном, та яблуками, та тонким туманом, і свіжі айстри над піском рум'яним зорюють за одчиненим вікном. Перша грам. основа осінь - підмет запахла - присудок тютюном, яблукоами, туманом - додаток вялим, тонким - означення Друга грам. основа айстри - підмет зорюют - присудок над писком, за вікном - обставина румяним, одчиненим - означення