Скласти 4 рівняння реакцій, які характеризують хімічні властивості HCl

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хлоридна кислота реагує з: - неметалами з виділенням водню Zn+2HCE=ZnCE2+H2 -основними й амфотерними оксидами CaO+2HCE=CaCE2+H2O; Fe2O3+6HCE=2FeCE3+3H2O -основними амфотерними гідроксидами LiOH+HCE=LiCE+H2O; Al(OH)3+3HCE=AlCE3+3H2O -з більшістю солей Na2CO3+2HCE=2NACE+H2O+CO2