Скласти 5 речень зі словами ательє,вінетка,кар'єра, порт'єра,мад'яр.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Щоб пошити сукню я пійшла до ательє. Після фотосесії нам видали вінетки. Після захисту десертації,моя кар'єра лікаря-практика різко пішла вгору.  В магазині продаються порт'єри.   А что такое мад'яр????
Гость
У нас за рогом ательє, там обслуговування хороше. Вінетка є обов*язкове прикрашення книги. Після багатьох розчарувань моя кар*єра стрімко пішла вгору. Порт*єра ідеально підходила до тюль в моїй кімнаті. Угорців часто називають мадярами.