Скласти 5 речень зі словами(подані нижче)речення,так щоб вони писались окремо. недоспані,незарослою,невідплатний,неораний,незнану. СРОЧНО!Прошу помогите мне!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ще не доспала я ночі свої .Ще зовсім не зарослою була його голова. Не відплатний насправді борг повернеться на страшному суді. Не оране плугом поле стояло сиротою.