Скласти 5 речень з іменниками і підкреслити в них підмет, присудок, означення, додоток, обставину

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ми з подругою гуляли в осінньому парку. Узимку я дуже люблю кататися на санях з гірки, яка у нашому дворі. Я люблю малювати різні пейзажі удома, якщо мені буває сумно. Сонце світило в блакитному небі та усміхалося всьому світові. Білка стрибала з гілки на гілку по високому дереві.