Скласти 7 речень з вказівними займениками (будь якими). Пошвидше будь-ласка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вертається той довгий листопад. Візьми цей росток і засяєш, Цей підручник дуже цікавий, По такому снігу до неЇ хібащо кіньми., Той хлопець дуже сильний, Стріну ж  калину,небо те безкрає_цілий день сопілка в мому серці грає , Ця містина коштує тридцять срібняків,