Скласти 7 великих речень з префіксом По.будь ласка допоможіть!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Побережи своє здоров`я, а не гроші. Посправжньому кохати вміє тільки серце, яке невпинно б`ється. Поміркуй для чого людині жити? Посміятися може кожен, а допомогти у біді тільки добра людина. Тепер побачивши стареньку Христинка допомогла їй. Там побачиш небокрай і поле чисте. і степи. Почувши про роботу хлобці тихенько пішли геть.