Скласти діалог (10-12 реплік) можливий між вами й вашим знайомим-іноземцем, який бажає дізнатися про ваше місто .Використайте в діалозі прикладки, в тому числі й такі, що виражені власними назвамиБудь ласка допоможіть Якщо напи...

Скласти діалог (10-12 реплік) можливий між вами й вашим знайомим-іноземцем, який бажає дізнатися про ваше місто .Використайте в діалозі прикладки, в тому числі й такі, що виражені власними назвами Будь ласка допоможіть  Якщо напишете одразу отмічю вас як найкращю відповідь
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Доброго дня! - Доброго дня! Ви щось хотіли? - Так. Розкажіть, будь ласка, про це місто. - Добре. Це - місто Київ, столиця України. - Так я потрапив у столицю? - Звичайно. - Цікаво. - А ви звідки? - Я з Польщі. А які пам'ятки є у вашому місті? - Майдан Незалежності, Вічний Вогонь та багато інших. - У вашому місті дуже гарно. - Дякую.