Скласти діалог двох подруг. На перерві у сусіда по парті ти побачила книгу з яскравою обкладинкою.Опорні слова:як називається, про що,останнім часом,я читав,подарували,мені сподобався епізод про,раджу почитати,це цікаво.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ти- Як називаєтся книга, про що вона? Останнім часом я часто читаю різні книги. Ти вже читав її? Подруга(чи Друг)-Я читав її. Мені її подарували на День Народження. Мені сподобався епізод про Петька не дійшовшого до школи. Раджу почитати цю книгу. Це дуже цікава книга.