Скласти діалог між двома друзями на вільну тему.близько 15 реплік. 8 клас

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Розмова по телефону. - Привіт, Макс - Здоров,Дім - Як ти? - Я файно, трохи захворів -Буває..коли гуляти йдем? - Давай завтра. Можеш? -Так,давай. Ти був сьогодні в школі? - Був, але краще б не ходив.. -Чого? Що сталося? - Сьогодні було аж 3 контрольні! Можеш уявити? -Обоже!Який ужас! Треба було прогуляти)) - Вже пізно. Ну все,короче, чекаю тебе завтра в себе дома. -Окей,все бувай. -Па.