Скласти діалог між двома школярами за поданим змістом тексту- калина

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт Оленко! -Привіт Оксанко! -Ти бачила коли-небуть калину? -Звісно,бачила. -Калина,хоч гірка на смак,але на вигляд,вона просто чудова! -Дійсно.Так і є.В калини червоні грона ягід,що ростуть на тоненьких гілочках! -Справді. -Ну,що ж,бувай Оленко! -Бувай,Оксанко!