Скласти діалог між мамою та сином,її син збираться на день народження до друга подарунок ,друзі,о 3 годині,будь-ласка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Мама, щоби мені подарувата Федьку? -А коли в нього день народження? -Сьогодні на 3 години, в нього вдома. -Можеш подарувати відеогру, або диск із цікавим фільмом. -А що я вдягну? - Де буде відбуватися свято? -У нього вдома. - Ну вдягни тоді спортивний костюм... -Добре, я пішов. -Весело провести час! -Дякую!