Срочно помогите. 12-ти річний Микола стріляв з рогатки у птахів біля диячого майданчика і ненавмисно влучив в око Василя. Василь місяць лікувався у лікарні, але око врятувати так і не вдалося. Чи буде Микола нести відповідальн...

Срочно помогите. 12-ти річний Микола стріляв з рогатки у птахів біля диячого майданчика і ненавмисно влучив в око Василя. Василь місяць лікувався у лікарні, але око врятувати так і не вдалося. Чи буде Микола нести відповідальність? Обгрунтуйте свою відповідь.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Вина неосторожность; 2) Вред физический и моральный; 3) Ответственность наступит; 4) Гражданско-правовая ответственность (т.е. денежная компенсация) Я думаю как-то так у меня с правом норм вроде)