Скласти діалог між особами на тему:"Слово не горобець,вилите не спіймаеш"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привіт Оксано! Привіт Олено! Чрму ти така сумна? Та,була трошки не в настрої і посварилась з подругою А...зрозуміло,а чого посварились? Я сказала їй те,що не мала говорити. Ну як кажуть "Слово не горобець,вилетить не спіймаєш" Ага..ти права,ну я мушу йти ,бувай. Бувай.