Скласти діалог на одну із тем: Для чого потрібен інтернет? Візит до лікаря Боулінг - цікаво і корисно Біля газетного кіоску Організов...

Скласти діалог на одну із тем: Для чого потрібен інтернет? Візит до лікаря Боулінг - цікаво і корисно Біля газетного кіоску Організовуємо відпочинок
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"Боулінг-цікаво і корисно" -Привіт, Даринко! -Привіт, Рома! -Чому ти така сумна? -Завтра в мене день народження, а я навіть незнаю куди запросити друзів. -Я можу тобі допомогти. -Насправді? -Так. У мене є чудова ідея, давай ти будеш святкувати у боулінгу? -Можна, це цікаво та корисно.Але там всі шари тяжкі. -Ні є і 7 кілограммів.Може хтось заб'е страйк. -Але...Напевно, я згодна, в тебе є їхній номер, щоб замовити доріжку? -Так звичайно, я тобі дам. -Ти також запрошен. Бувай, доброго тобі настрою! -Бувай!