Скласти діалог на одну з цих тем. 1. Чи повинні уроки фізкультури бути обов'язковими для учнів? 2. Чи потрібні у восьмому класі уроки етики? (Будь-ласка допоможіть дуже срочно!!)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чи повинні уроки фізкультури бути обов'язковими для учнів?" Может тебе так надо:-Доброго дня,лікарю. -Привіт Ульянку,я дуже рад тебе бачити. -Лікарю а чи повинні уроки фізкультури бути обов'язковими для учнів? -Звичайно.Завдяки урокам фізкультури ти дбаєшь про свое здоровя:Займаючись фізкультурою ти вже себе оберігаешь від захворювань. Ти меньше стомлюйешся. -Цікаво,але навіщо уроки фізкультури якщо можна і вдома робити зарядку.. -Деякі діти забувають про зарядку,інші лінятся.Але фізкультура корисна в школі й тим що ти можешь відпочити.. -Дуже вам дякую лікарю.Теперь я точно знаю що заняття з фізкультури важлив