Скласти діалог на тему "Яку професію обрати" уживши розгорнуті репліки.Писати прості речення срочно !!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якось одного разу зустрілися двоє друзів. - Привіт, Андрій! - Привіт, Катруся! - Як справи? - Все добре - А ти вже обрав професію, ким хочешь стати у майбутньому? - спитала дівчинка - Останій час я думав над цим. А ти вибрала? - Звичайно, я обрала тільки я не знаю, що вибрати. Чи фотографа чи вчителем. А ким ти хочешь бути? - Я вчора все обдумував та вирішив, стати екскурсовод - сказав Андрій - А чому ти цю професію обрав? - запитала Катруся - Тому що, знати все цікаве це дуже добре. І розповідати усім хто не знає - Зрозуміла - Пока! Мені потрібно вже додому! - Пока! До зустрічі!