Скласти діалог по 30 реплік з кожної сторони на тему нове знайомство у бібліотеці

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-привіт -привіт -як тебе звати? -Маринка! -дуже приємно. -А тебе як? -Кристина. -які жанри любиш читати? -містику, фантастику. -ходімо прогуляємося? -гаразд! Ялише книгу візьму -я тебе зачекаю -я все -чому ти така скована? -з незнайомими людьми мені якось завжди так -нехвилюйся і прошу не потрібно так зі мною мені здається що ти мене боїшся -нііііі про,що ти ні я тебе не боюся -чудово -ага -чим захоплюєшся? -всим -в якому сенсі всим? -співи .танці,мистецтва -чудово