Скласти діалог про Українську телепередачу 12 реплік на двох СРОЧНО!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт,бачив вчорашню телепередачу? -Привіт,авжеж. -Було дуже цікаво! -Так. -Я би хотів зніматись в цій телепередачі.. -Я теж,але там потрібно дорослих.А ми всього лиш діти. -Дуже шкода що ця телепередача не для нас. -Які ти ще, любиш телепередачі? -Різні. -Гаразд,я пішов.До зустрічі! -Бувай!