Скласти діалог про життя за останні три роки на англійській мові (15-20 реплік). СРОЧНО!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hi Nick Hi Tom How are you? I am fine. What about you? Me too. How long didn't we see each other? 3 years. Oh! It is so long Yes, it is. What do you do after school? I decided to become a policeman. But you? I am a future doctor. That is great. You will hill my wounds. Ha-ha Hope I won't. It seems you are not that joker that I knew. Yes I am determined to become a professional doctor, so I must be serious. Clear. Now I need to go. Would you like to drink with me tomorrow? Yes I would. Let's go to the bar that is near from my home? Okay. Goodbye Goodbye