Скласти діалог телефонна розмова пізно в вечері з незнайомцем

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мне позвонив незнайомій мені номер :  -Добрій вечер - сказав незнайомец - Добрій. А я вас знаю ? - Я думаю що ні . Не хотили би ви познайомитися по ближче зі мною ? -Пробачте ,але ні мені домсатньо своїх друзів  - Може ви би сказали свій адрес ? Я дуже хочу вас побачити ! Я більше не витримала і скинула трубку.Після цього я розпоіла мамі про це і вона розібралася з ци всім )