Скласти діалог "У гостях"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
гість- добрий вечір господарь- добрий вечір, заходьте  гість- я у вас справи?                                                         , господарь- дякую, у нас все добре. А як ваші справи в сім ї? гість- у нас все чудово. господарь- прошу до столу. гість- ідемо. господарь- пригощайтесь. Все приготовила моя дружина. гість- все дуже смачне. (пройшло 2 години) гість- допобачення. дякуємо за смачну вечерю. господарь- допобачення
Гость
(С)ашко  в гостях у (А)ндрія. С. - Привіт Андрію. А. - Привіт Сашко. Заходь. С. - Як справи? А. - Чудові справи. А в тебе? С. - Теж. А. - Як чудово, що ти прийшов до мене. Ми зможемо пограти на комп"ютері. С. - Я люблю грати на комп"ютері. Мама Андрія. - Привіт Сашко. Добре, що ти прийшов до нас у гості. Ну хлопці йдіть на кухню пити чай. А. - Сашко ходімо зі мною. С. - В тебе затишно. А. - Дякую. А до скількох годин ти будеш грати у мене? С.  - До сьомої години вечора. А. - Чудово. Тоді ходімо грати. У нас ще багато часу.