Скласти діалог "Весна прийшла" і щоб в діалозі були частки 5-6 реплік дуже треба дам 20 балів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ПРИВЕТ ВЕСНО КРАСНО "!)))%;:
Гость
Ось прийшла до нас довгожданна весна! Саме у цю пору року на свою батьківщину повертаються з теплих країв птахи, природа пробуджується від зимового сну. Вже яскравіше світить сонце.  Все наче повертається до життя, оживає. В цей час я так радію цим скромним першим проявам весни, як потім влітку не радію навіть найпишнішим квітам. Отож весна- найкраща пора року.